-----

8 Metre - 24 Metre Arası Manlift Kiralayablirsiniz.

Manlift Kiralama

8 Metre - 24 Metre Arası ManliftlerBizim Vinç Manlift kiralamak isterseniz, bizim vinç ilk tercihiniz.Malinftler çok farklı alanlarda çok farklı çeşitlerde kiralanıp, temin edilebilir. Menliftler 8 metreden 24 metreye kadar insan kaldırma ekipmanlarıdır.

Sepet genişlikleri 80 cmden 3metreye kadar bulunabilen manliftler 250 kg yani 3 kişi kaldırma kapasitesine sahiptirler.


Bizim Vinç Bigilendirme;Manlift Nasıl Kiralanır?

Kiralamak istediğiniz lokasyonun tam tanımını yapıp Kaldırılacak alanın açık yada kapalımı olduğunun bildirip kaç kişi kaldırılacak, kaç günlük yada saatlik işin olduğunun tespit ederen en verimli fiyatları bizden alabilirsiniz. meliftler kayar kasalı araçlarla nakliye edilir, nakliye edildikten sonra start verilir ve nakliye aracına yüklenene kadar tarife açık kalır. yüklendikten sonra gerekli imzalar atılır ve eksik olup olmadışı bildirilir.

Menliftin yada Sepetli vinçle kesinlik yük kaldırılmaz. insan kaldıran hiç bir aracın herhangi bir yükle temasa geçirilmemeli periyodik bakımları tam zamanında yapılmalıdır.

Hiyap yada Mobil vinçle kaldırmak isterseniz kesinlikle sepetinden bağlamayınız, okla yada işaretle gösterilen bağlama noktalarından bağlamak gerekir. şarjını her akşam tam doldurup, hem pil ömrü hemde işe hazır hale getirmek sizin ve işinizin akışı için çok önemlidir.Uzar Bomlu Manliftler ; Personel Yükseltici platformlar kiralama maliyetleri düşük, bazı yerlerde iskele kurmaktan daha karlı olarak bilinmektedir. fakat işe göre makine seçimi yapmak çok önemlidir. Uzar bomlu manliftler dar alanlarda çok verimli iş yapmak üzere tasarlanmış çok özel ürünlerdir. 80 cmlik bir kapıdan dahi geçebilen bu makinalar, fiyat performans açısından çok karlı bir işi çıkartır. 

Makaslı Manliftler ; Makaslı olarak bilinen malinft tipi en yaygın ve en kompakt cihazlardır, dizel ve bataryalı seçenekleriyle her ortama uygun maliyeti düşük, personel için işi hızlandıran, çok önemli makinelerdir.

Firmamızın Filosu Hergeçen Büyümekte olup, Menlift Sinoboom, hasel, senneboggen ve muadili ile çalışmaktayız.

meliftleri uygun fiyatlarla ucuza kiralamak isterseniz bölgenize en yakın Bizim Vinç şubesinde fiyat alabilirsiniz.

Çatalca Manlift Kiralama | Çatalca Vinç Kiramala | Çatalca Vinç Firmaları | Hiyap Vinç Çatalca | Silivri Kiralık Vinçler | Mobil Vinç Kiralama