-----

12 - 60 Metre Arası Personel Yükselticiler

Uygun Fiyatlarla Platform Kiralama


Bizim Vinç Çatalca Şubesi olarak12 - 60 Metre Arası  Personel Yükselticiler Sepetli vinç halkımız arasındaki tabir ile insan kaldırma platformları diyede söylenebilir. Sepetli vinç kiralama sektöründede hizmet veren firmamız çeşitli yükseliklere her türlü işler için personel kaldırmaktadır. 

Platformların Kulanım Alanları; Çelik Yapılar, Dış cephe giydirme, boyama, proje işlerinde yardımcı ekipman olarak, inşaatlarda, iskelelerin kurulamadığı yerlerde ve kısa süreli işlerde ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılabilir.

Sepetli Platform Çeşitleri; 

Döner Sepetli Platform; Bu çeşitteki platformları özellikleri dar alanlarda personelin rahat haraket etmesi için kullanılan 180 ve 360 derece dönebilen, kendisi kadar

uzayablien platformlardır. 

Fly Bomlu Platform; Binaların üzerine düz bomlu vinçlerin kıvrılamadığı yerlere uzana bilen dikey L şeklinde haraket edebilen platformalardır.

Çift Kırma Platform; Bazı platformlar yataya uzanmakta zorlanır, moment kontrol güvenlik gereği buna izin vermez. Bundan dolayı işin içine çift kırma platformlar girer. Bu platformlar yataya 55 metreye kadar ullaşablir.

Bilgilendirme;

İşinize En uygun platform nasıl seçilir?

Ucuza sepetli vinç kiralamak istiyorsanız, maliyetleri düşük tutmak istiyorsanız işinizin tanımını iyi yapmanız gerekir. 10 metre yüksekliğe personel kaldırma için 60 metrelik sepetli vinç kiralarsanız bu size gereksiz maliyet yaratacaktır.

Kaldırılacak yüksekliği hesaplama;

Bunu hesaplamak için lazer metre yada binaların kat sayılarına göre hesaplanabilir örneğin 4 katlı bir binanın kat arası yüksekliği 3 metredir(genelde) 4x3 = 12 metrelik yüksekliğimiz ve binanın yanına 5 metre uzak kalıyorsak sizin ihtiyacınız olan sepetli vinç 17 metrelik bir vinçtir.

Çatalcada sepetli vinç kiralama yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörel çözümler ve projelerinize fikirler üretmek için bizi seçin.

Bizim Vinç tarihi 1998 lere dayanan geçmişiyle gerek sektörel yatırımlarıyla gerek grup şirketleriyle sorunsuz profesyonel ekibiyle müşterilerimizi memnun etmeye yönelik politikamızla hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet Bölgelerimiz arasında; Silivri Vinç KiralamaÇatalca Vinç KiralamaBeylikdüzü Vinç Kiralama ve Hadımköy Vinç Kiralama şubeleriyle kesintisiz 7x24 hizmet vermektedir.

Bitirdiğimiz Projeler; Çatalca Kuzey Marmara Ekol Koz İnşaat Tünel Çalışmaları, Silivri BP Petrolleri Sistem Reklamcılık Totem Dikimi, Hadımköy Babacansu Tanker Aktarımı, Beylikdüzü Kalekent İnşaat Projeleri, Büyükçekmece Vinçli Taşımacılık İşleri, Mimarsinan Marina Taşımacılığı ve Aktarımı