-----

55 - 500 Ton Arası Teleskopik Mobil Vinçler

Mobil Vinçler Ağır tonajlı her türlü yükler, makineler, trafolar, rüzgar türibünleri, köprü kirişleri, viyadüklerde ve birçok projenin olmazsa olmazlarındandır.

Kullanım alanları arasında kule vinç sökümü, kule vinç demontajı ve kule vinç kurulumu gibi işlerin sıklıkla yapıldığı projeler vardır.

Teleskopik Bomlu Mobil Vinçler genelde arazidede haraket daha rahat haraket edebilen çeşitleride vardır.

Mobil Vinç Çeşitleri;  Teleskopik vinçler gücünün arkasına montaj edilen balans, karşı ağırlıklardan alarak en ağır yüklerde bile zorlanmadan kaldırıyor.

All Terrian(Yol Tipi) Mobil Vinçler; Şehir içlerinde daha rahat haraket edebilen, bütün tekerleklerinde dönüş sağlayabilen kompakt vinçlerdir. 80 km/s maximum hizlarıyla projelerin hızla ilerlemesini sağlar. Maximum Bom uzunluları sayesinde 140 metre yüksekliğe kadar ullaşabilen bu vinçler, aynı zamanda kafesbomlu vinçler gibi kullanılabilir.

Rought Terrian(Arazi Tipi) Teleskopik Vinçler; Bu vinçler genelde arazide taş ocaklarında, elektrik direkleri dikimi ve demontajında kullanılır. kanca ucunda belirli tonajda yüklede haraket edebilen bu vinçler büyük tekerlekleriyle arazide batmaları minimuma indirir. en fazla 35 km/s hızlarıyla arazide gayet yeterli iş bitirici rol üstlenir.

Kafes Bomlu Vinçler; Bu vinçler genelde rüzgar türibini kurulumunda, tünel projelerinde, limanlarda gemilere ağır tonajlı malzeme yüklenmesinde kanca ucunca 600 - 800 ton malzemeyle yürüyebilen vinçlerdir.

Liebherr, Grove, Terex markaları sektörün lider makine üreticileridir. Tamamen elektronik güvenlik sistemleriyle donatılmış bu vinçler kaldırılan yükün tonajını, nerde ne kaldıracağını bilgisayarlarında görebilmektedir. sabitleme ayaklarında bulunan sensörler sayesinde ne kadar yük bindiği veya hangi ayakta ne kadar yük kaldığını tespit edebliyor. 

Bilgilendirme; 

Liebherr Geçtiğimiz aylarda düzenlemiş olduğu gösterilerinde aynı anda 4 vinci birden kaldırarak yaklaşık(2000 ton) büyük bir gösteriye imza atmış oldu. Yeni Tanıtmış Olduğu LTM 1220 All Terrian Tipi 5 Akslı en kompakt vinciyle izleyicileri büyüledi.

Alman meşeili liebherr dünyanın en büyük üreticidir.

Firmamız olarak ortak çalışmalarda bulunduğumuz bir çok projenin taşıyıcılığını yaptık.  

Dahil Olduğumuz Projeler; Çatalca Yüksel Demir Yolu Tren hattı çalışmaları, Çatalca Herçanta Çanta Makineleri Yürütme ve Limandan Nakliyesi, Hadımköy Karahalil Çiftliği Kazanların Montajı, Silivri Adm Prefabrik Konteynerların Nakliyesi, Beylikdüzü Kalekent Kule Vinç Sökümü